BIESZCZADY: Pędził w terenie zabudowanym 160 km/h!


USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h, jechał skodą 160 km/h. Kierujący stracił prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. 1 Maja w Ustrzykach Dolnych. Przeprowadzony przez policjantów pomiar prędkości wykazał, że kierowca skody, pomimo ograniczenia do 50 km/h, jechał 160 km/h. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli. Kierującym okazał się 30-letni obywatel Słowacji. Za popełnione wykroczenie, oprócz grzywny w drodze postępowania mandatowego, policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Przypominamy, że zgodnie z nowymi przepisami kierowcom, którzy przekroczą dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym, prawo jazdy zostanie odebrane bezpośrednio przez kontrolującego ich policjanta.

zdjęcie poglądowe / foto: Policja Lubuska

zdjęcie poglądowe / foto: Policja Lubuska

KPP Ustrzyki Dolne


komentarze 2 do “BIESZCZADY: Pędził w terenie zabudowanym 160 km/h!”

  1. grzesiek napisał(a):

    160 i na 1 maja to pewnie koło orlenu sie tak rospedził, wyskoczył z zakretu od szkoły w ustjanowej i sobie słowak leciał hehe

    Like or Dislike: Dobre 1 Słabe 0

  2. leon napisał(a):

    w tych czasach 160 szału nie ma 🙂

    Like or Dislike: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."