BIESZCZADY: Pogranicznicy na tropach żubra (ZDJĘCIA)


BIESZZCADY / PODKARPACIE. 10 lutego w Mucznem (pow. bieszczadzki) odbyły się Mistrzostwa BiOSG w Biegach Narciarskich na dystansie 9 km stylem klasycznym – w zawodach wzięło udział 16 funkcjonariuszy.
Trzecia edycja zawodów, została przeprowadzona w ramach Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra”, zorganizowanego przez Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej, Stowarzyszenie „Bieszczadzkie Trasy Narciarskie”, Nadleśnictwo Stuposiany oraz Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Bieszczadzkie”. Do udziału w biegu stylem klasycznym na 9-kilometrowym dystansie prowadzącym po ścieżce edukacyjno-przyrodniczej „Wokół Mucznego”, zgłosiło się 16 funkcjonariuszy BiOSG (5 kobiet, 11 mężczyzn).

Po przeprowadzeniu konkurencji, Zastępca Komendanta BiOSG płk Adam PACUK wręczył uczestnikom okolicznościowe puchary oraz dyplomy. Komendant pogratulował funkcjonariuszom dobrych wyników i pięknej sportowej walki.

WYNIKI ZAWODÓW

kategoria żeńska

Miejsce I – Aleksandra FUNDANICZ (PSG w Czarnej Górnej)

Miejsce II – Irmina SIKORA-KOŁODZIEJ (BIOSG WKiS)

Miejsce III – Agnieszka TOMASZEWSKA (PSG w Stuposianach)

kategoria męska

Miejsce I – Adam DUTKA (PSG w Czarnej Górnej)

Miejsce II – Paweł STAŃKO (PSG w Ustrzykach Górnych)

Miejsce III – Maciej WRÓBEL (PSG w Krościenku)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i zwycięzcom!

źródło: BiOSG


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."