BIESZCZADY: Z Jeziora Solińskiego wyłowiono ciało 27-latka. To druga ofiara wody podczas tegorocznych wakacji (ZDJĘCIA INTERNAUTY)


POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W Zalewie Solińskim w Polańczyku utonął 27-letni mężczyzna. Jego ciało płetwonurkowie odnaleźli około godz. 14. Zgłoszenie o tonącym człowieku policjanci otrzymali wczesnym rankiem. To już 8 ofiara wody podczas wypoczynku na Podkarpaciu w tym sezonie i druga wyłowiona z wód Jeziora Solińskiego.

O zdarzeniu informowaliśmy w niedzielę tutaj:

Kolejne utonięcie w Jeziorze Solińskim. Nie żyje mężczyzna

Wczesnym rankiem dyżurny leskiej komendy telefonicznie został powiadomiony, że w okolicach Wyspy Energetyka prawdopodobnie tonie człowiek. Policjanci pojechali na miejsce. Na brzegu znaleźli pozostawione przedmioty. Po dalszych ustaleniach okazało się, że ich właściciel rano nie wrócił do grupy znajomych, z którymi wypoczywał w Bieszczadach.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Około godz. 14. płetwonurkowie Państwowej Straży Pożarnej wyłowili z wody ciało mężczyzny. Ofiarą wody okazał się 27-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. Policjanci ustalają okoliczności jego utonięcia.

To już 8 ofiara wody podczas wypoczynku na Podkarpaciu. Ogółem od początku roku w regionie utonęło 16 osób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

22-latek wyłowiony z Jeziora Solińskiego

źródło: KPP Lesko

Zdjęcia nadesłane przez internautę


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."