REKLAMA

BIESZCZADY: Zabezpieczone krzewy konopi i susz roślinny

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli kilkanaście krzewów konopi indyjskich oraz kilka opakowań suszu roślinnego. Badania laboratoryjne wykażą, czy zabezpieczony susz, to środki odurzające.

Działania ustrzyckich kryminalnych doprowadziły do mężczyzny, który w domu w gminie Ustrzyki Dolne, miał posiadać środki odurzające. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania 66-latka, gdzie podczas przeszukania ujawnili kilka papierowych toreb oraz słoik z zawartością suszu roślinnego. Natomiast przy budynku gospodarczym znajdowało się kilkanaście sadzonek konopi. Sadzonki porozstawiane były w pomieszczeniu gospodarczym, jak również poza nim.

Zabezpieczony susz policjanci przekazali do dalszych badań. Za posiadanie narkotyków, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za posiadania znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie poglądowe.

KPP Ustrzyki Dolne

14-10-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.