Dźgnął 44-latkę nożem. Podejrzanemu za usiłowanie zabójstwa grozi dożywocie


BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci ustrzyckiej komendy zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 44-latki. Mężczyzna we wtorek nad ranem ugodził kobietę nożem. Pokrzywdzona z obrażeniami trafiła do szpitala. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy przez kilka ostatnich dni prowadzili czynności mające na celu ustalenie okoliczności w których 44-letnia kobieta doznała obrażeń.

Jak wynikało z zebranego materiału, we wtorek nad ranem pomiędzy mężczyzną, a kobietą doszło do kłótni, w trakcie której 60-latek miał ugodzić kobietę nożem w okolicę brzucha. 44-latka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Mężczyzna był nietrzeźwy, został zatrzymany w policyjnym areszcie i przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Za tego rodzaju czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

knife-933312_960_720

źródło: KPP Ustrzyki Dolne


komentarze 2 do “Dźgnął 44-latkę nożem. Podejrzanemu za usiłowanie zabójstwa grozi dożywocie”

  1. Swój napisał(a):

    To moja koleżanka. Już zmarła. A szkoda.

    Like or Dislike: Dobre 0 Słabe 0

  2. Ejj napisał(a):

    Co to za kobieta?

    Like or Dislike: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."