IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Wakacje na półmetku. Oddaj się imprezowemu szaleństwu!


BIESZCZADY / PODKARPACIE. Czas pędzi nieubłaganie. Wakacje na półmetku. Pora więc nieco zwolnić i odpocząć! Sprawdź nasz cotygodniowy imprezowy rozkład jazdy i wybierz formę relaksu, która sprawi Ci najwięcej frajdy!

Już w czwartek, z kulminacyjnymi koncertami w piątek i sobotę w Cisnej trwa I Rock Festiwal w Bieszczadach. Ustrzyki Dolne zapraszają na Karpacki Jarmark Turystyczny.

W sobotę i niedzielę koniecznie należy odwiedzić Lesko, gdzie po raz 22. zaplanowano Targi Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa – Agrobieszczady 2017. Wystawy rękodzieła, pokaz rzemiosła i regionalne jadło to wizytówka wspomnianej imprezy, nie zabraknie wielu dodatkowych propozycji, jak choćby Międzynarodowe Zawody Drwali.

Niedziela, oprócz wymienionych targów w Lesku, to przede wszystkim w powiecie sanockim: występ kabaretu „KaŁaMaSz” na sanockim rynku i Finał Gminnego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Sanok. Ciekawe imprezy zaplanowano w powiecie brzozowskim. Dni Gminy Dydnia oraz Jezuicki Festyn Rodzinny w Starej Wsi to wydarzenia godne polecenia.

Szczegóły dotyczące imprez w regionie znajdziecie Państwo na portalu Bieszczady24.pl !

SPRAWDŹ KALENDARZ IMPREZ W BIESZCZADACH i REGIONIE

woda

 28 lipca 2017 (piątek)

 29 lipca 2017 (sobota)

 30 lipca 2017 (niedziela)

źródło: Bieszczady24.pl


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."