REKLAMA
WUP

Jarmark Bożonarodzeniowy już w niedzielę!

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Jego głównym celem jest promowanie świątecznych tradycji, wyrobów lokalnych rzemieślników i artystów, wspólna zabawa, a także integracja mieszkańców.

Uroczystość odbędzie się 11 grudnia 2016 w godzinach 10:00-14:00 na Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych. Podczas Jarmarku nie zabraknie świątecznego nastroju, kolęd oraz wielu smakowitości. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa oraz wystawienia się tego dnia i zaprezentowania swoich wyrobów. Udział w Jarmarku jest bezpłatny.

Karta organizacyjna dla wystawców do pobrania w załączniku. Zgłoszenia prosimy składać do Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych, ul. Rynek 16 lub drogą elektroniczną na adres: cit@ustrzyki-dolne.pl.

53d6d0aa790b139db83d5c042dd5496c1a49ab5f

05-12-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.