Jarmark Bożonarodzeniowy już w niedzielę!


USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Jego głównym celem jest promowanie świątecznych tradycji, wyrobów lokalnych rzemieślników i artystów, wspólna zabawa, a także integracja mieszkańców.

Uroczystość odbędzie się 11 grudnia 2016 w godzinach 10:00-14:00 na Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych. Podczas Jarmarku nie zabraknie świątecznego nastroju, kolęd oraz wielu smakowitości. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa oraz wystawienia się tego dnia i zaprezentowania swoich wyrobów. Udział w Jarmarku jest bezpłatny.

Karta organizacyjna dla wystawców do pobrania w załączniku. Zgłoszenia prosimy składać do Bieszczadzkiego Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych, ul. Rynek 16 lub drogą elektroniczną na adres: cit@ustrzyki-dolne.pl.

53d6d0aa790b139db83d5c042dd5496c1a49ab5f


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."