Kierujący autobusem, chcąc uniknąć zderzenia czołowego z audi, wjechał do przydrożnego rowu (ZDJĘCIE)


BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę na drogach! Zimno, mokro i ślisko – to wszystko wpływa negatywnie na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Tylko wczoraj, na drogach powiatu bieszczadzkiego doszło do kilku kolizji.

Do jednej z kolizji doszło w Stuposianach. Kierowca audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł  w poślizg. Kierujący autobusem, chcąc uniknąc zderzenia czołowego z audi, wjechał do przydrożnego rowu. W autobusie podróżowały dzieci do szkoły. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci przypominają – padający i zalegający śnieg powoduje, że nawierzchnia jezdni jest oblodzona i śliska.  Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

APELUJEMY: Kierowco, zwolnij!

303-153390

KPP Ustrzyki Dolne


komentarze 2 do “Kierujący autobusem, chcąc uniknąć zderzenia czołowego z audi, wjechał do przydrożnego rowu (ZDJĘCIE)”

  1. Mieszkaniec napisał(a):

    Co nie zmienia faktu że pługi i tak powinny odśnieżać a wczoraj przez stuposinay nie przejechał ani jednen pług….

    Like or Dislike: Dobre 0 Słabe 0

  2. J. D napisał(a):

    Nawet na zdjęciu widać koleiny z lodu pod śniegiem. Kierowca Audi nie mógł wyjechać koleiny a jak już mu się udało to zawinelo auto w poprzeg i jest wypadek?? Jest!!! A kierowca autobusu odbił w rów… Tylko przed tym jeszcze skasował cały tył w Audi. Więc nie wiem czy tak celowo dla uniknięcia kolizji odbił w rów. Skoro już było zderzenie… :/

    Like or Dislike: Dobre 1 Słabe 0

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."