Kilkadziesiąt osób postawionych na nogi. Poszukiwania zaginionej kobiety


USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W sobotę przed południem kilkudziesięciu policjantów zaangażowanych było w poszukiwania 56-letniej kobiety, która najprawdopodobniej w nocy wyszła z mieszkania. Na szczęście mieszkanka powiatu bieszczadzkiego została odnaleziona.

W sobotę rano dyżurny ustrzyckiej komendy przyjął zawiadomienie o zaginięciu 56-letniej kobiety. Jak wynikało ze zgłoszenia, kobieta najprawdopodobniej wyszła z mieszkania w nocy, kiedy drugi domownik spał. Nie było z nią kontaktu. Bliscy zaczęli poszukiwania na własną rękę. Kiedy okazały się bezskuteczne, powiadomili Policję.

Policjanci kontrolowali miejsca, w których mogła przebywać zaginiona. W poszukiwaniach 56-latki brali udział funkcjonariusze ustrzyckiej komendy. Przeszukiwali okolicę, przeczesywali pobliskie lasy. Do działań skierowano także przewodnika z psem tropiącym. Dzięki czujności mieszkańca Ustrzyk Dolnych kobieta została odnaleziona na terenie piwnic, w jednym z budynków w Ustrzykach Dolnych.

Na szczęście nic jej się nie stało.

KPP Ustrzyki Dolne

foto: archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."