„Kręci mnie bezpieczeństwo” kolejne działania ustrzyckich policjantów (ZDJĘCIA)


LUTOWISKA, WOJTKOWA / PODKARPACIE. W niedzielę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych wzięli udział w Gminnych Dniach Rodziny w Lutowiskach oraz Pikniku Ekologicznym „Echa Przyrody” w Wojtkowej. Policjanci prowadzili działania profilaktyczne.

W niedzielę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych wzięli udział w Gminnych Dniach Rodziny w Lutowiskach. To kolejny rok kiedy w Lutowiskach policjanci uczestniczą w Festynie zorganizowanym przez Urząd Gminy w Lutowiskach. Jedną z atrakcji festynu był turniej piłki nożnej rozegrany pomiędzy drużynami księży, funkcjonariuszy straży granicznej i policjantów.

Funkcjonariuszom kibicował  Komendant Powiatowy Policji w Ustrzykach Dolnych nadkom. Piotr Mazur. W tym roku policjanci zajęli 2 miejsce. Podczas festynu funkcjonariusze przypominali dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa, zarówno na drodze, jak i w miejscu zamieszkania. Dzieci uczestniczące w festynie otrzymały nagrody ufundowane przez organizatora, a policjanci rozdawali materiały profilaktyczno-edukacyjne. W tym samym czasie dzielnicowi gościli na Pikniku Ekologicznym „Echa Przyrody” w Wojtkowej w ramach realizowanego projektu „Skarby zaklęte w skałach”.

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."