REKLAMA
WUP

Królował punkrock. Fani KSU na niezapomnianym koncercie jubileuszowym (FOTORELACJA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W miniony weekend kultowa grupa KSU z Ustrzyk Dolnych świętowała 40-lecie pracy scenicznej. Na tę uroczystość zjechało kilka tysięcy fanów Siczki, którzy świętowali prawie 4 godziny.

Jubileuszowy koncert z okazji 40. lat pracy scenicznej kultowego, punkrockowego zespołu KSU zorganizowano w minioną sobotę 18 sierpnia na Stadionie Miejskim w Ustrzykach Dolnych. Nikogo chyba nie dziwi, że frekwencja tego wieczoru sięgnęła rekordu. Publiczność dopisała w liczbie kilku tysięcy widzów, zaś cały koncert trwał niemal 4 godziny.

Podczas tej wyjątkowej imprezy na ustrzyckiej scenie obok jubilata wystąpili także: Krzysztof Skiba z Big Cyca, Anja Orthodox z Closterkeller, Jarosława Kidawa, Tomasz „Olej” Olejnik z grupy Proletaryat czy Michał Giercuszkiewicz z zespołu Dżem.

To była nie lada gratka nie tylko dla fanów ale i dla muzyków. Obeszło się też bez większych awantur, z czego zadowoleni są ustrzyccy policjanci.

Zobacz fotorelację autorstwa Marka Michalskiego.


21-08-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

aa2018-08-22 16:58:45
0 0
alert("Hello world!");tfl
test2018-09-27 19:34:57
0 0
test komentarza 1
test2018-09-27 19:35:30
0 0
test komentarza 2