Policjanci dla „Promyka Nadziei” (ZDJĘCIA)


USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci z Ustrzyk uczestniczyli w balu charytatywnym organizowanym przez Bieszczadzkie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Promyk Nadziei”. Impreza odbyła się w hali sportowej w minioną sobotę.

I Zimowa Zabawa Charytatywna organizowana była przez Stowarzyszenie „Promyk Nadziei”. Dochód z balu ma zostać przeznaczony na bieżącą rehabilitację podopiecznych stowarzyszenia. Inicjatorem imprezy, jak co roku była Elżbieta Granatowska. Policjanci asp. Krzysztof Pudełko i mł.asp. Aleksandra Wołoszyn-Kociuba na specjalnie przygotowanym stoisku propagowali materiały dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa. Funkcjonariusze rozdawali opaski odblaskowe, które są bardzo ważne zwłaszcza teraz, gdy szybciej zapada zmrok. Ponadto dzieci miały możliwość zobaczenia oraz przymierzenia wyposażenia policyjnego.

Źródło: KPP Ustrzyki Dolne


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."