POWIAT BIESZCZADZKI: Policja skontrolowała ponad 600 kierujących, dwóch z nich było nietrzeźwych


POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. Wczoraj policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego prowadzili działania „Trzeźwy poranek” na drogach powiatu bieszczadzkiego. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 600 kierujących, 2 z nich usiadło za kierownicę pomimo spożytego wcześniej alkoholu.

Od wczesnych godzin porannych na drogach powiatu bieszczadzkiego trwała akcja „Trzeźwy poranek”. Policjanci ruchu drogowego skontrolowali 680 kierujących. Funkcjonariusze ujawnili 1 kierującego w stanie po użyciu alkoholu, u którego badanie stanu trzeźwości wskazało 0.2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto ujawniono kierującego w stanie nietrzeźwości, który miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Działania były prowadzone na terenie gminy Ustrzyki Dolne. Akcja „Trzeźwy Poranek” ma na celu między innymi eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących.

trzezwy poranek

 Źródło: KPP Ustrzyki Dolne


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."