REKLAMA

Rzeszowska prewencja wspomoże leskich policjantów

LESKO / PODKARPACIE. Jak co roku, 1 lipca w Bieszczadach rozpoczęli służbę funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

Policjanci pomogą swoim kolegom z Komendy Powiatowej Policji w Lesku przy zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom i gościom powiatu leskiego podczas trwającego sezonu turystycznego.

1395380219

Ośmiu funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Rzeszowa 1 lipca rozpoczęło pracę w sezonowych posterunkach w Polańczyku i Baligrodzie. Służbę pełnić będą przede wszystkim w porze wieczorowo-nocnej, pomagając w ten sposób swoim kolegom z Komendy Powiatowej Policji w Lesku przy zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom i gościom powiatu leskiego podczas trwającego sezonu turystycznego.

W środę, podczas uroczystej odprawy do służby rzeszowskich policjantów przywitał Komendant Powiatowy Policji w Lesku komisarz Roland Szczepanik. W spotkaniu udział wzięli również wspomagający logistycznie sezonowy posterunek w Polańczyku wójt Gminy Solina Adam Piątkowski oraz Krzysztof Koszałka.

1185053832

źródło: KPP Lesko

03-07-2015

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline