REKLAMA

Uderzył w opla. Pojazd skończył jazdę na drzewie (ZDJĘCIE)

RÓWNIA / PODKARPACIE. Wczoraj (1 lipca) doszło do kolejnej groźnie wyglądającej kolizji na terenie powiatu bieszczadzkiego. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, zachowanie ostrożności i stosowanie zasady ograniczonego zaufania.

Wczoraj po południu w miejscowości Równia kierujący samochodem marki Man nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru omijania i uderzył w prawidłowo jadący swoim pasem pojazd marki Opel Insignia. Na szczęście nikomu z uczestników nic poważnego się nie stało.

Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych. Dlatego też każdego dnia, przez cały okres wakacji, Policja prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Niestety z każdym dniem mapa będzie coraz mniej przejrzysta, ponieważ przybywać będą nowe punkty. Pod każdym punktem kryje się ludzki dramat!

KPP Ustrzyki Dolne
mapa: KWP

02-07-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline