Ustrzyccy policjanci złożyli kwiaty przed pomnikiem poległych żołnierzy (ZDJĘCIA)


USTRZYKI / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci wzięli udział w obchodach 99. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W uroczystościach wzięli udział Komendant Powiatowy Policji nadkom. Piotr Mazur oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji kom. Grzegorz Koczera.


Obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczęły się uroczystą akademią w Ustrzyckim Domu Kultury. Po tej części odbyła się msza święta w kościele NMP Królowej Polski w Ustrzykach Dolnych. Na koniec wszyscy wzięli udział w przemarszu i składaniu wieńców, kwiatów pod pomnikami poległych w walkach o wolność naszej ojczyzny.

Delegacja reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Ustrzykach Dolnych na czele z Komendantem nadkom. Piotrem Mazur złożyła wiązankę pod pomnikiem poległych żołnierzy. Przez czas trwania uroczystości honorową wartę pod pomnikiem zaszczytnie pełnili funkcjonariusze ustrzyckiej komendy.

Policjanci nie tylko wzięli udział w uroczystości, ale także pilnowali porządku i bezpieczeństwa biorących udział w uroczystościach.

 

ŹRÓDŁO: KPP Ustrzyki Dolne


Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."