Wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie (ZDJĘCIA)


BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego pracowali przy kolizji drogowej, do jakiej doszło w Braniowie. Kierujący osobowym audi stracił panowanie nad samochodem i dachował. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. Policja apeluje o ostrożność.

Policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym w Braniowie, do którego doszło ok. godz. 11. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód wpadł w poślizg i przewrócił się na dach w przydrożnym rowie. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Kierowca audi, mieszkaniec gminy Fredropol, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Policja przypomina:

Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze jest jedną z najczęstszych przyczyn tragicznych zdarzeń drogowych. Aby podróżować bezpiecznie należy stosować się nie tylko do znaków i przepisów ruchu drogowego, ale również uwzględnić inne ważne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne, natężenie ruchu czy stan nawierzchni.

303-125555

303-125556

źródło: KPP Ustrzyki Dolne


komentarze 2 do “Wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie (ZDJĘCIA)”

  1. Grześ napisał(a):

    Gdzie jest Braniów ?

    Like or Dislike: Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."