Sanok bokserską stolicą Podkarpacia! Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim
23-02-2026
Sanok znów stanie się bokserską stolicą Podkarpacia! Już 7 i 8 marca w hali sportowej Uczelni Państwowej przy ul. Mickiewicza 21 odbędą się XVI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim. Przed nami dwa dni pełne sportowych emocji, widowiskowych pojedynków i rywalizacji na najwyższym poziomie.
Organizatorami wydarzenia są: Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski, Texom Samuraj Sanok, OSW Hegemon oraz Powiat Sanocki.
Patronat medialny nad mistrzostwami objęły portale P24.pl oraz:
To pierwsza w tym roku impreza z cyklu eliminacji do Finałów Mistrzostw Polski, która gości w Sanoku. Dla wielu zawodników będzie to kluczowy start w drodze po ogólnopolski sukces.
– Przed nami rywalizacja we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych, kobiet i mężczyzn. Do Sanoka przyjedzie ponad 150 zawodników z przeszło 16 podkarpackich klubów. To pokazuje, jak dynamicznie rozwija się boks w naszym regionie – podkreślają organizatorzy.
Walki półfinałowe zaplanowano na sobotę, 7 marca, od godziny 12:00. Finały odbędą się w niedzielę, 8 marca, również od godziny 11:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Sanocką publiczność czeka prawdziwa sportowa uczta. W ringu zobaczymy zarówno doświadczonych zawodników, jak i młode talenty, które dopiero rozpoczynają swoją drogę do wielkich sukcesów. Emocji z pewnością nie zabraknie – boks olimpijski to dynamika, technika i serce zostawione w ringu.
Zapraszamy wszystkich kibiców sportu do wspólnego dopingu i stworzenia wyjątkowej atmosfery. 7–8 marca widzimy się w hali sportowej przy Uczelni Państwowej w Sanoku, ul. Mickiewicza 21.
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
TEXOM Samuraj Sanok bije rekordy w 2025 roku. Najlepszy sezon w historii klubu!
ZOBACZ RÓWNIEŻ:
Texom Samuraj Sanok z sukcesami w Wieliczce. Młode talenty znów pokazały klasę [ZDJĘCIA]
Dawid Szychowski nie do zatrzymania! 15. zwycięstwo z rzędu!
Bądź jak Adam Tutak! Rusza Akademia Boksu Texom Samuraj Sanok
Gala Sportów Walki Hegemon 2 za nami. Emocje, walka i sportowe widowisko w Sanoku [VIDEO, ZDJĘCIA]
Texom Samuraj Sanok świętuje 15-lecie wielkimi sukcesami! TRWA NABÓR DO KLUBU!
Adam Tutak z Texom Samuraj Sanok Młodzieżowym Mistrzem Polski w boksie [VIDEO]
Łukasz Horodejczuk z Texom Samuraj Sanok oficjalnym Mistrzem Polski w MMA
Adam Tutak dzielnie stawiał czoła Hiszpanowi, ale nie powalczy o medale
Adam Tutak melduje się w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w boksie olimpijskim w Liverpoolu!
Sukces za sukcesem. Texom Samuraj Sanok triumfuje na turnieju w Dębicy [ZDJĘCIA]
Sanoczanin Adam Tutak daje Polsce pierwsze zwycięstwo na Mistrzostwa Świata w Liverpoolu!
Adam Tutak melduje się w ćwierćfinale Mistrzostw Świata w boksie olimpijskim w Liverpoolu!
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)
